Baieti 2007-2008

Antrenor Florea Radu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Marti, 18:30-20:00
  • Joi, 18:30-20:00

Grupa fete

Antrenor Nanescu Sorana

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Vineri, 17:00-18:30
  • Sambata, 13:00-14:30

Baieti 2002-2004

Antrenor Florea Radu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Vineri, 18:30-20:00
  • Sambata, 14:30-16:00

Baieti 2005-2006

Antrenor Florea Radu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Marti, 17:00-18:30
  • Joi, 17:00-18:30

Baieti 2009-2011

Antrenor Stochici Ovidiu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Luni, 17:00-18:30
  • Miercuri, 17:00-18:30

Grupa Mixt 2008-2011

Antrenor Florea Radu

Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir

Program de antrenamente:

  • Vineri 18:00-19:30
  • Sambata 16:00-17:30

Baieti 2005-2007

Antrenor Florea Radu

Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir

Program de antrenamente:

  • Vineri 19:30-21:00
  • Sambata 17:30-19:00
Grupa de Weekend 2008 – 2011
Antrenor Câta Adrian
Liceul Teoretic D. Cantemir
Program de antrenamente:
  • Sambata: 19:00-20:30
  • Duminica: 18:00-19:30

Grupa 2005-2007

Antrenor Florea Radu

Liceul Garabet Ibraileanu (Copou)

Program de antrenamente:

  • Luni 18:30-20:00
  • Miercuri 19:30-21:00

Grupa 2008-2010

Antrenor Florea Radu

Liceul Garabet Ibraileanu (Copou)

Program de antrenamente:

  • Luni 17:00-18:30
  • Miercuri 18:00-19:30

Grupa 2009 – 2011 COPOU

Antrenor:

Câta Adrian

Locație:

Liceul G. Ibrăileanu (Copou)

Program de antrenamente:

Marți 17:00 – 18:30

Joi 17:00 – 18:30

Grupa Tomești
Antrenor Câta Adrian
Sala Sporturilor din Tomești
Program de antrenamente:
  • Sambata, 11:30-13:00
  • Duminica, 11:30-13:00

Grupa 2008 – 2011 Tomești

Antrenor: 

Câta Adrian

Locație:

Sala Sporturilor Tomești

Program antrenamente:

Sâmbătă 10:00 – 11:30

Duminică 10:00 – 11:30

Grupa Holboca 2007-2011

Antrenor:

Câta Adrian

Locație:

Sala Sporturilor Holboca

Program antrenamente:

Sâmbătă 13:30 – 15:00

Duminica 13.30-15.00

Grupa Holboca 2007-2011

Antrenor:

Câta Adrian

Locație:

Sala Sporturilor Miroslava

Program antrenamente:

Luni 18:30 – 20:00

Miercuri 18.30-20.00

La nivel de colectiv juvenil se doreşte cultivarea unor valori sănătoase precum spiritul de echipă, camaraderia, întrajutorarea, coeziunea şi solidaritatea, care sunt până la urmă condiţiile vitale ale unei societăţi optime.

baschet-iasi