Grupa fete

Antrenor Nanescu Sorana

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Marti, 18:30-20:00
  • Vineri, 17:00-18:30

Baieti 2002-2004

Antrenor Florea Radu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Joi, 18:30-20:00
  • Sambata, 14:00-15:30

Baieti 2004-2006

Antrenor Florea Radu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Marti, 17:00-18:30
  • Joi, 17:00-18:30

Baieti 2007-2009

Antrenor Stochici Ovidiu

Liceul Tehnic Mihail Sturdza (Bularga)

Program de antrenamente:

  • Luni, 17:00-18:30
  • Miercuri, 17:00-18:30

Grupa Mixt 2007-2010

Antrenor Florea Radu

Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir

Program de antrenamente:

  • Vineri 18:00-19:30
  • Sambata 16:00-17:30

Baieti 2005-2007

Antrenor Florea Radu

Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir

Program de antrenamente:

  • Vineri 19:30-21:00
  • Sambata 17:30-19:00
Grupa de Weekend 2007 – 2011
Antrenor Câta Adrian
Liceul Teoretic D. Cantemir
Program de antrenamente:
  • Sambata: 19:00-20:30
  • Duminica: 18:00-19:30

Grupa Mixt 2007-2009

Antrenor Dumitrache Madalina

Liceul Tehnic Dumitru Mangeron (Poitiers)

Program de antrenamente:

  • Luni 17:00-18:30
  • Miercuri 17:00-18:30

Grupa 2005-2007

Antrenor Dumitrache Madalina

Liceul Tehnic Dumitru Mangeron (Poitiers)

Program de antrenamente:

  • Luni 18:30-20:00
  • Miercuri 18:30-20:00

Grupa 2005-2007

Antrenor Florea Radu

Liceul Garabet Ibraileanu (Copou)

Program de antrenamente:

  • Luni 18:30-20:00
  • Miercuri 18:30-20:00

Grupa 2007-2009

Antrenor Florea Radu

Liceul Garabet Ibraileanu (Copou)

Program de antrenamente:

  • Luni 17:00-18:30
  • Miercuri 17:00-18:30

Grupa 2007 – 2011 COPOU

Antrenor:

Florea Radu

Locație:

Liceul G. Ibrăileanu (Copou)

Program de antrenamente:

Marți 17:00 – 18:30

Joi 17:00 – 18:30

Grupa Tomești
Antrenor Câta Adrian
Sala Sporturilor din Tomești
Program de antrenamente:
  • Sambata, 9:00-10:30
  • Duminica, 11:00-12:30

Grupa 2008 – 2011 Tomești

Antrenor: 

Câta Adrian

Locație:

Sala Sporturilor Tomești

Program antrenamente:

Sâmbătă 11:00 – 12:30

Duminică 12:30 – 14:00

Grupa Holboca

Antrenor:

Câta Adrian

Locație:

Sala Sporturilor Holboca

Program antrenamente:

Marți 17:00 – 18:30

Sâmbătă 13:00 – 14:30

La nivel de colectiv juvenil se doreşte cultivarea unor valori sănătoase precum spiritul de echipă, camaraderia, întrajutorarea, coeziunea şi solidaritatea, care sunt până la urmă condiţiile vitale ale unei societăţi optime.

baschet-iasi